iddalıyım
betting sider uden dansk licens
minsta insättning casino utan svensk licenss












2011 - 2012 Türkiye Süper lig Fikstürü (maçları) // Sonuçları

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ORDUSPOR
2.Hafta
KAYSERİSPOR 0 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ORDUSPOR 1 - 0 MANİSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
SİVASSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 3 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 SAMSUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
3.Hafta
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 1 - 1 ORDUSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 MANİSASPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
SAMSUNSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 SİVASSPOR
4.Hafta
KAYSERİSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MANİSASPOR 0 - 2 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ORDUSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
5.Hafta
BURSASPOR 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 2 ORDUSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 2 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
6.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 KAYSERİSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 3 - 0 SAMSUNSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
7.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 MANİSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 0 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 6 - 2 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 SAMSUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
8.Hafta
ORDUSPOR 1 - 1 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 4 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
9.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 1 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 SİVASSPOR
BURSASPOR 0 - 0 MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
10.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
ORDUSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 0 - 0 BURSASPOR
11.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
SİVASSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
BURSASPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
12.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MANİSASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 1 BURSASPOR
13.Hafta
SİVASSPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 MANİSASPOR
BURSASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 ORDUSPOR
14.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ORDUSPOR 1 - 2 SİVASSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
MANİSASPOR 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
15.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ORDUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 SAMSUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
BURSASPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
SİVASSPOR 2 - 2 MANİSASPOR
16.Hafta
ORDUSPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 5 MERSİN İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 1 - 1 SİVASSPOR
MANİSASPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
SAMSUNSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
SİVASSPOR 3 - 2 SAMSUNSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ORDUSPOR
18.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 BURSASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 MANİSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
ORDUSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 SAMSUNSPOR
19.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 4 GALATASARAY A.Ş.
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSASPOR 0 - 0 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
20.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 SAMSUNSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ORDUSPOR 1 - 0 İSTANBUL BBSK
MANİSASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
21.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İSTANBUL BBSK 3 - 2 MANİSASPOR
BURSASPOR 1 - 2 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 0 ORDUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
22.Hafta
MANİSASPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
ORDUSPOR 3 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBUL BBSK 3 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 BURSASPOR
23.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 SİVASSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 4 İSTANBUL BBSK
KAYSERİSPOR 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
24.Hafta
ORDUSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SİVASSPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
MANİSASPOR 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBUL BBSK 2 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
25.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 5 SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 MANİSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 İSTANBUL BBSK
26.Hafta
SİVASSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KAYSERİSPOR
ORDUSPOR 3 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SAMSUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBUL BBSK 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 1 - 3 BURSASPOR
27.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 SAMSUNSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 SİVASSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 2 - 1 İSTANBUL BBSK
28.Hafta
ORDUSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MANİSASPOR 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 3 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 MERSİN İDMAN YURDU
İSTANBUL BBSK 4 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
29.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 5 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 6 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 5 - 0 İSTANBUL BBSK
SİVASSPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
30.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
İSTANBUL BBSK 1 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
ORDUSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
MANİSASPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
31.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 0 İSTANBUL BBSK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
32.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
ORDUSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
MANİSASPOR 1 - 3 SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BBSK 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
33.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MANİSASPOR
SİVASSPOR 0 - 1 İSTANBUL BBSK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 3 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 SAMSUNSPOR
34.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
BURSASPOR 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 5 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BBSK 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ORDUSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.





2008-2009 Türkiye Süper lig maç sonuçları için



2009-2010 Türkiye Süper lig maç sonuçları için



2010-2011 Türkiye Süper lig maç sonuçları için



Türkiye 1.ligi 2011-2012 FİKSTÜRÜ ve SONUÇLARI





1.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KONYASPOR 0 - 0 KASIMPAŞA
BUCASPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 1 BUCASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KONYASPOR
BOLUSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KASIMPAŞA 1 - 1 KARTALSPOR
3.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GİRESUNSPOR 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KONYASPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 BOLUSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA 2 - 1 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 GİRESUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
BUCASPOR 0 - 0 KONYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
5.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 KASIMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 KONYASPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 BUCASPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 3 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
6.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 5 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 5 - 2 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 BOLUSPOR
KONYASPOR 0 - 0 KARTALSPOR
KASIMPAŞA 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 0 GİRESUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 4 KARŞIYAKA
7.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 2 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 KARTALSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BUCASPOR
8.Hafta
KARTALSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BUCASPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KONYASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA 1 - 1 BOLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
9.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 1 KARTALSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 KASIMPAŞA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 5 BUCASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 4 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
10.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KONYASPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BUCASPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
11.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 0 - 0 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 BUCASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞSPOR
12.Hafta
KONYASPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KARTALSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
KARŞIYAKA 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 4 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
13.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 BUCASPOR
GİRESUNSPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 KONYASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 2 - 1 KASIMPAŞA
14.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 ELAZIĞSPOR
KASIMPAŞA 3 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
KONYASPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BUCASPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 GİRESUNSPOR
15.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 KONYASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 DENİZLİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 KARTALSPOR
16.Hafta
KARTALSPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 3 GİRESUNSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KONYASPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 BOLUSPOR
17.Hafta
GİRESUNSPOR 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 1 - 0 KONYASPOR
BOLUSPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KASIMPAŞA 3 - 1 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 DENİZLİSPOR
18.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 BUCASPOR
KASIMPAŞA 3 - 1 KONYASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BOLUSPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19.Hafta
KARTALSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA
BUCASPOR 2 - 7 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 7 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 1 ELAZIĞSPOR
20.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 KONYASPOR
KASIMPAŞA 2 - 0 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
21.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 KASIMPAŞA
BOLUSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 5 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KONYASPOR 1 - 0 BUCASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
22.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
KASIMPAŞA 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KONYASPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 BOLUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 0 - 2 KARTALSPOR
23.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA
GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 BUCASPOR
KARTALSPOR 3 - 2 KONYASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BOLUSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
24.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA 2 - 2 GİRESUNSPOR
KONYASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARTALSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
25.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 KONYASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
26.Hafta
KARTALSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BUCASPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
KONYASPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
27.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 KARTALSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 KONYASPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 DENİZLİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ELAZIĞSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 0 BUCASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
28.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KONYASPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 2 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 2 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
29.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 3 ELAZIĞSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 BUCASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
BOLUSPOR 1 - 2 KONYASPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
30.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
DENİZLİSPOR 6 - 1 GİRESUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KONYASPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 ELAZIĞSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
31.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 KONYASPOR
GİRESUNSPOR 3 - 2 KARŞIYAKA
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ELAZIĞSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BOLUSPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 4 - 0 BUCASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
32.Hafta
KARTALSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KONYASPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 3 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BUCASPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
33.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KONYASPOR
GİRESUNSPOR 6 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KARTALSPOR
BOLUSPOR 1 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
34.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GİRESUNSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KONYASPOR 4 - 1 ELAZIĞSPOR
BUCASPOR 3 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
KARTALSPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.



Türkiye 2.ligi 2011-2012 FİKSTÜRÜ ve SONUÇLARI











Türkiye 3.ligi 2011-2012 FİKSTÜRÜ ve SONUÇLARI


























iddalıyım org-anizasyon
iddalıyım - Şans Oyunları Portal Yöneticileri Derneği SERTİFİKALIDIR. Sertifikalıdır.
iddalıyım Org-anizasyon Siteleri
iddaliyim.org - iddalıyım

www.bahis-turk.co.cc - Bahis Türk www.organizasyon.iddaliyim.org - iddalıyım Organizasyon www.bahis-turka.com - Bahis Turka
www.tahminci.org - Tahminci www.at-yarisi.net - At Yarışı
www.casino-turko.com - Casino Türk



bedava - Free Backlink - www.linkdevi.com bedava - Free Backlink - www.v8link.com